Відгуки про компанію Tet - інтернет-магазин товарів для домуПаша Х.21.09.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaШвидко зв’язалися та відправили , товар належної якості )Вероника Д.20.09.2023 ДобреУгода на маркетплейсі Prom.uaАлексей П.18.09.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСюзанна Щ.12.09.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця12.09.2023Щиро дякую за відгук,завжди раді бачити Вас в нашому магазині.Тетяна М.06.09.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця07.09.2023Щиро дякуємо за відгук, носіть з задоволенням, завжди раді бачити Вас в нашому магазині.Вікторія Я.06.09.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaне підійшов розмірВладислав П.06.09.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДякую за якісний товар та швидку доставку. Я в захваті!Коментар продавця07.09.2023Нам дуже приємно ,що вам все сподобалося, носіть з інших, завжди раді бачити Вас в нашому магазині.Ліза С.06.09.2023 ДобреУгода на маркетплейсі Prom.uaПрийшла блузка гарно сіла тільки на фото нібито біліша але і так нормальноКоментар продавця07.09.2023Щиро дякуємо за відгук, носіть блузочку з задоволенням, завжди раді бачити Вас в нашому магазиніІгор К.05.09.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДіма Р.05.09.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaгарно дякуємо вам, дуже приємно було робити замовлення, та допомогли з вибором 👍.Коментар продавця07.09.2023Нам дуже приємно ,що вам все сподобалося, завжди раді бачити Вас в нашому магазині
Швидко зв’язалися та відправили , товар належної якості )
Щиро дякую за відгук,завжди раді бачити Вас в нашому магазині.
Щиро дякуємо за відгук, носіть з задоволенням, завжди раді бачити Вас в нашому магазині.
не підійшов розмір
Дякую за якісний товар та швидку доставку. Я в захваті!
Нам дуже приємно ,що вам все сподобалося, носіть з інших, завжди раді бачити Вас в нашому магазині.
Прийшла блузка гарно сіла тільки на фото нібито біліша але і так нормально
Щиро дякуємо за відгук, носіть блузочку з задоволенням, завжди раді бачити Вас в нашому магазині
гарно дякуємо вам, дуже приємно було робити замовлення, та допомогли з вибором 👍.
Нам дуже приємно ,що вам все сподобалося, завжди раді бачити Вас в нашому магазині