Органайзер для кухонних приладів з піддоном для води підставка для ложок ножів лопаток бежевий
- Готово до відправки
- Код: DO 89
1 799 ₴
1 599 ₴
+380 (95) 420-09-08
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочеш порядок на кухні без зайвих зусиль?Цей органайзер для кухонних приладів 3 в 1 — ідеальне рішення для зберігання ложок, ножів, лопаток та інших аксесуарів.
Завдяки продуманій конструкції з відсіками та знімним піддоном для води, він не тільки зручно організовує простір, а й підтримує чистоту та сухість на кухні.
Ідеально підходить для:
кухні будь-якого розміру
сучасного інтер’єру
щоденного використання
- Переваги:
- 3 в 1 -різні відділення для всіх приладів
- Знімний піддон -вода не накопичується на стільниці
- Чистота та гігієна -швидке висихання
- Міцний матеріал-довговічний пластик
- Стильный дизайн-виглядає дорого (old money стиль)
- Компактний-економить місце
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Основне призначення | Для столових приладів |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 180 мм |
| Кількість відділів | 4 |
| Розміщення | Горизонтальне |
- Ціна: 1 599 ₴



