Влучний стрілець

Влучний стрілець - онлайн гра, в якій необхідно просто масово знищувати кульки. Як це зробити? Дуже просто, стріляємо в групу бульбашок, і якщо їх стає три або більше вони знищуються. Якщо при цьому частина кульок залишилася без "опори", так сказати не прив'язана до інших кульок, то ця група зникає. В ідеалі необхідно очистити все поле від кульок. Це не так просто як здається. Крім того кількість кульок зростає. Але зростання кількості кульок залежить від Вас. Чому? Справа в індикаторі внизу екрану, який показує, скільки у Вас залишилося безрезультатних спроб, перед тим як з'являться нові кулі. Втішає те, що час не обмежена.
Представляємо вам гру «Влучний стрілець». Це одна з найкращих ігор в кульки, в які можна грати онлайн.
Багато кульок звисають згори над стрільцем. Ви повинні вибити всі кульки, поки вони не дістали до вас. Вибиваємо кульки групами однакового кольору від трьох і більше штук.
Будьте уважні, гра зовні проста, але ця простота оманлива. Кульки летять тільки по прямій лінії. Якщо при русі він доторкнеться до інших кульок – він там і прилипне. Це може створити додаткові труднощі. Так само досить важко збивати кульки прямо над стрільцем. Іноді доводиться стріляти рикошетом – це коли кулька під кутом відлітає від стіни, але тут досить складно візуально визначити кут рикошету. Якщо вибити групу, яка залишить частину кульок без опори, тобто не прив'язаної до верхніх рядів, така група теж зникає.
Так само кульки можуть пролітати у вузькі проходи. Тут треба ретельно цілитися, щоб кулька не зачепився за рядом стоять і не створив перешкоду в майбутньому.
Періодично на полі додаються кілька рядів нових кульок. Це трапляється, коли при пострілі ви не вибиваєте жодної групи. Внизу екрана, з лівої сторони є кілька сірих кульок, це показує кількість. Скільки залишилося «холостих» пострілів до появи нової групи кульок. Зазвичай їх від одного до шести. Намагайтеся все робити постріли результативними, таким чином ви відтягнете час появи нових лав кульок.
У грі є чіт – як тільки гравець вибиває всі кульки одного кольору, вони більше не будуть з'являтися на полі. Наприклад, якщо ви вибили всі жовті кулі, їх більше не буде, залишаться тільки інші. Або якщо на момент появи нових лав, на полі залишаться тільки жовті і червоні, то нові кульки будуть теж тільки жовтого і червоного кольорів.
Зліва, внизу екрана є підказка – колір кульки, що наступним буде заряджено в пушку. Іноді варто вибити меншу групу, щоб наступний постріл не виявився холостим.
Час гри не обмежений, якщо ви вирішили зробити паузу – немає проблем, кульки самі по собі рухатися не будуть. Можна залишити гру відкритої на невизначений час, а потім продовжити грати.
За кожен вибитий кулька нараховується 10 очок. Чим більше ви наберете очок, тим вище опинитеся в турнірній таблиці.
Играйть онлайн Гра в кульки ВЛУЧНИЙ СТРІЛЕЦЬ безкоштовно і без реєстрації
Влучний стрілець грати онлайн
Влучний стрілець - це той же арканоїд з кульками, тільки тут плюс до всього ще і стеля опускається кожен раз, коли 6 не зробив ланцюжків з 3-х і більше кульок. Гра затягує своєю легкістю. Але легко тільки перші хвилини - далі складніше грати, доводиться вже продумувати наперед ходи... Можна, та й потрібно відокремлювати скупчення кульок всього одним пострілом і заробляючи собі цілу купу очок і розчищаючи шлях до перемоги. Завжди знаєте якого кольору вийде на постріл наступний шар, тому вибудовувати тактику значно вже значно легше. Гра затягує як сипучі піски в темну пору - чим більше ви гамаете, тим більше хочеться ще грати. Так ось що, грайте з розумом і тримайте себе в руках. Успішного набирання очок.

Рекомендовані