Протистояння

Протистояння - вельми оригінальна онлайн гра в стилі Зума. Так хто кому протистоїть? І чому? Ця історія почалася давним-давно, в той день, коли Кролик вирішив зайнятися городництвом. Але як виявилося він не любить овочі, полчища жуків вирішили поживитися і знищити його врожай. Побудувалися жуки в акуратну колону і пішли на обід. Але Кролик просто так не відступить, він озброївся спеціальним рушницею... Правила як зазвичай, три і більше жука знищуються, а очки нараховуються. Бувають і особливі жуки, деякі влаштовують одержувані очки, деякі змушують жуков відступити, замерзнути, а іноді і вибухнути.
Гра ПРОТИСТОЯННЯ в стилі ЗУМА
Кролик повинен зберегти і зберегти свій урожай від напасті Жуков. Для цього він придумав дуже хитрий план - він розстрілює їх кульками зі спеціальної рушниці.
Добре йшли справи у Кролика, він зайнявся фермерством, справи пішли в гору. Город давав хороший урожай, поки в околицях не з'явилися злі і голодні Жуки. Кролик Жуків і отрутою труїв, і паркани ставив навколо свого городу – нічого не зупинило шкідників. Тоді Кролик вирішив перейти до радикальних заходів.
Кролик вирішив влаштувати засідку на дорозі і розстрілювати Жуків з рушниці, стріляючи кольоровими кульками. Кролик зрозумів, що якщо потрапить кулькою такого ж кольору в групу Жуків з трьох і більше однакових, то вони зникнуть. Ось і знайшлося рішення, тільки треба бути уважним, Жуки рухаються швидко, забарившись, можна позбутися всього врожаю. А якщо немає врожаю, тоді як перезимувати?
Стріляти кольоровими кульками в групи Жуків такого ж кольору, групи від трьох і більше однакових Жуков будуть зникати з стежки. Трапляються бонусні Жуки – одні вибухають, інші заморожують рух на кілька секунд, та й багато ще якихось різних бонусів випадає.
Онлайн гра в кульки Протистояння – весела і динамічна. Заводна музика і барвисте оформлення точно піднімуть вам настрій.
Играйть онлайн Гра ПРОТИСТОЯННЯ в стилі ЗУМА безкоштовно і без реєстрації

Рекомендовані