Великий Бум

Великий Бум - онлайн гра для любителів знищення кульок. Суть її в наступному, на полі є кольорові кульки, якщо клікнути на групу з трьох або більше дотичних кульок, вони зникнуть. При цьому кульки, що знаходяться на верху "обсиплються" вниз. Через рівні проміжки часу знизу виштовхується нова партія кульок. На кожному рівні Вам необхідно знищити 25 ліній кульок. Після цього Вам нараховуються бонуси за кожне вільне місце на полі. Тобто чим менше кульок залишиться, тим краще.У грі велика кількість бонусів у вигляді кульок зі стрілками, які знищують лінію по вертикалі або по горизонталі, або і те й інше разом. Є бомби, які знищують все кульки на деякій відстані від себе, або бомба знищує кульки одного кольору. Будьте уважні, є "не яких ми убиваємо" кулі, які можна знищити тільки бомбою. Загалом, нудно не буде.
Гра кульки Великий Бум онлайн підійде для тих, кому нудно грати в повільному темпі. Вона розвиває швидкість і швидкість реакції. Різнокольорові кульки самі ряд за рядом, безперервно з'являються на дошці знизу. Потрібно як можна швидше намагатися натискати на групи із них по кілька штук одного і того ж кольору. Тоді воздвигаемая програмою стіна буде зменшуватися і зрештою впаде повністю.
Як в тетріс грати цікаво і захоплююче. Все починається з самого легкого рівня, в якому беруть участь лише три кольори. Але пройшовши його, складність буде поступово зростати. Потрібно швидше реагувати на що з'являються фігурки і швидше натискати по ним. З іншого боку, намагайтеся розглянути й бонуси, які пропонує кожен рівень. Адже, це допоміжні можливості, щоб заробити більше очок.
В допомогу гравцеві, серед різнокольорових кульок можуть іноді виникати бомбочки. Цим обов'язково потрібно користуватися і просто натискати на них. Тоді всі кулі кругом будуть вибухати, додаючи в скарбничку гравця додаткові очки.
Якщо є вільні хвилини, почніть в тетріс кульки онлайн грати безкоштовно. І ви не помітите, як весело і безтурботно пролетить час!
Великий бум онлайн
Великий бум онлайн - це дуже кумедна іграшка з кульками і купою різних бонусів і фишичек. Все по-порядку. Нові кулі з'являються знизу по одній лінії. Наше завдання - це знайти 3 і більше кулі одного кольору, клацнути по них і вони зникнуть, заробивши тим самим нам очки. Також можна достроково викликати наступну лінію просто клацнувши по ній мишкою. У першому ж рівні бонус з'являється Бомба, натиснувши на яку всі навколо вривається з великим радіусом. За це нам також нараховуються очки. Також є бонус Стрілочки, натиснувши на яку зникає цілий ряд куль і неважливо якого вони були кольору.З іншими бонусами познайомитеся в процесі гри.

Рекомендовані