Загадкова Індія

Загадкова Індія - онлайн версія супер гри "Зума", головна відмінність у тому, що гра зроблена на індійський мотив. Індійська музика, оформлення в стилі палацу махараджі, слони, візерунки. А в іншому звичайна Зума. Правила як у Зуми. Більше трьох кульок зникають, якщо зникнення кульок призвело до утворення групи з трьох і більше кульок, то вони також зникають і плюс до цього Вам нараховується бонус. Бонус можна отримати, якщо укластися в заданий час. Єдине послаблення в грі це можливість, натиснувши на клавішу пробіл, змінити куля, який буде кинутий.Приємною особливістю гри є те, що у неї є російська локалізація. Загалом гарна, приємна іграшка. Приємної гри!
Загадкова індія — одна з найяскравіших ігор сімейства зума. Це справді цікава реалізація в поєднанні з яскравими графічними ефектами, ну і, звичайно ж, вмілим дизайнерським рішенням, яке хотілося б виділити окремо, адже в грі зумі «Загадкова індія» ви зустрінете тонко підібраний стиль, який передає безліч відтінків індійської культури. Пориньте в таємничий світ однієї з найбільш незвичайних країн нашої планети. Завдяки цим варіантом Zuma ви зможете відпочити після важкої роботи і зарядитися новою енергією позитиву, яка буде супроводжувати вас протягом всього дня.Гра надзвичайно популярна на всіх континентах землі, в неї грають все, починаючи від маленьких дітей і закінчуючи людьми похилого віку. І це не дивно, адже взума загадкової Індії кожен зможе знайти щось для себе. Хочете зіграти в Зуму Ведмідь?
Чудово, що для початку гри вам немає необхідності завантажувати будь-які файли на свій персональний комп'ютер. Оскільки подія відбудеться прямо на цій сторінці, то, для успішного старту, треба мати актуальну версію флеш плеєра. Якщо у вас такої немає, тоді ви можете оновити її абсолютно безкоштовно з офіційного ресурсу. Ну, думаю, що багато самі знають як це зробити і, напевно, вже подбали про це. Події, що відбуваються на екрані, перенесуть вас в стародавні культури східних народів.Оформлення виконане в стилі різних таємничих візерунків, які, своїм зовнішнім виглядом, підкреслюють назва цього програмного продукту —зума "Загадкова індія". Вибивайте одноколірні кулі групами. Коли ви потрапите кулею в купку інших (від двох штук), то вони зникнуть і, розчиняючись у повітрі, принесуть вам довгоочікувані ігрові очки. Закінчивши розборки з кульками на першому рівні, ви автоматично перейдете на другий і так далі. З кожним етапом гра набуває нових обрисів, але, все також, продовжує манити людей своїми чарівними здібностями.
Загадкова Індія
Опис загадкової Індії
Установка на ПК: — не потрібно (онлайн версія)
Вартість: поширюється безкоштовно
Кількість гравців – один
Формат: флеш додаток
Наявність бонусів: передбачено
Объев виділяється часу: необмежений
Грайте в зума «Загадкова індія» стільки, скільки забажаєте, адже в цьому варіанті zuma немає таймера. Це говорить про те, що ви не обмежені у часі. Хоча, в той же момент, оперативно завершивши ігрову задачу ,ви ризикуєте отримати непогані бонуси, які іноді бувають дуже великі. Але якщо удача і майстерність покинуть вас і ви не встигнете вчасно знищити всі кулі, тоді не варто зневірятися ,адже ви отримаєте другий шанс довести свою спритність, що, в кінцевому підсумку, виллється вам проходження всіх зон, кількість яких не розголошується в інтересах самих учасників. Рекомендуємо подивитися Хоровод Фруктів Зума. Адже в такому випадку у вас з'явиться додатковий стимул, який додасть інтриги і без того вже відомого бестселера, яким є дане ігрове додаток. Серед всіх відмітних особливостей гри хочеться відзначити чуйно підібраний звуковий мотив, супроводжуючий подорожнього під час його тривалої подорожі по численним світів древньої цивілізації індусів!
На такій веселій ноті опис цього справжнього чуда підходить до свого логічного завершення. Вам від всієї душі бажаю захоплюючого відпочинку та великих перемог!

Рекомендовані