Бульбашки

Дуже, дуже цікава і вельми своєрідна гра, головним героєм якої є кульки. Основна родзинка цієї гри полягає в тому, що кульки поміщені на обертову основу. І так правила, в центрі екрану зірочка обліплена кульками, внизу "гармата" яка управляється Вами і стріляє кульками. Більше трьох кульок зникають. Необхідно прибрати всі кулі з поля. Але тут є підступ, якщо ви сім разів безрезультатно вистрілили, тобто якщо в результаті пострілу не зникали кульки, то в якості "бонусу" Вам додають "призові" кульки і мить перемоги відкладається.Є невелика підказка, Ви знаєте, який кулька буде наступним. За результатами кожного рівня Вам нараховуються бали.
Напевно немає жодного комп'ютера, на який не встановлено ігри Бульбашки. А якщо такі є, то лише тому, що більшість людей воліє грати онлайн безкоштовно. Проста, але приваблива іграшка немов приковує. Знищуючи бульбашки одного кольору, спостерігаєш результат дій – небудь поле звільняється від них, або заповнюється новими, якщо постріли не приносять відчутної користі. Щоб очистити периметр, стежте, який снаряд вилетить з гармати, і поціляйте в аналогічного кольору скупчення. Кулі можуть знаходитися зверху, обертатися навколо осі або рухатися змійкою.

Запрошуємо вас грати безкоштовно бульбашки на нашому Інтернет порталі
ІГРИ ОНЛАЙН ВСІ ІГРИ ОНЛАЙН ІГРИ БУЛЬБАШКИ
Веселе проведення часу
Ця рубрика запрошує в бульбашки грати онлайн. Барвисті, яскраві, захоплюючі сюжети приготували для гравців цікаві історії, в яких вони познайомляться з новими персонажами і проведуть час в компанії вже знайомих і улюблених. З Губкою Бобом Квадратні Штани не засумуєш, адже він завжди спритно придумує розваги, які захоплює і вас. Незважаючи на свою непоказну постать, він відважно виступає проти ворогів і перетворює на зброю навіть такі прості речі, як мильні бульбашки.Коли перед ним з'являється черговий, злобно налаштований суб'єкт, він випускає в нього міхур, який поглинає того і зменшує в розмірах. Тепер Бобу досить доторкнутися до мильною в'язниці і знищити її разом з недоброзичливцем. Наступного разу Губка виявиться в газованій воді і йому не подобається, як щекотаться бульбашки повітря. Намагайтеся лопати всі кульки, щоб позбавити нашого героя від вимушеного сміху. Коли він стане реготати занадто задерикувато, доведеться починати ігровий процес спочатку. Іншого разу він почне знищувати всі бульбашки, які падають зверху.Він просто розважається і йому це подобається. Якщо бажаєте розділити з ним веселощі, приєднуйтесь і висаджуйте об'єкти однакового кольору.
Різні варіанти гри бульбашки
Пропозицій грати безкоштовно бульбашки багато і всі вони в різних напрямках. Іноді вам доведеться розстрілювати скупчення ідентичних за кольором бульбашок вгорі ігрового поля, стріляючи по них з гармати. Подивіться, який колір стріляє ядра зараз активний і поціляйте у відповідну групу. Коли накопичиться однакова партія, вона зникне, очистивши ігровий майданчик. Невдалі постріли призведуть до того, що майданчик поступово заповниться об'єктами і позбавить вас можливості маніпулювати, а це означає, що гра прийшла до завершення.
Грати в бульбашки онлайн у варіаціях:
«Зума» - це ще один спосіб розібратися з кольоровими кульками. Вони вишикувалися змійкою і рухаються по спіралі, намагаючись сховатися в будиночку. Ви повинні не допустити цього і розстрілювати однакові елементи. У вас будуть з'являтися додаткові можливості під час проходження, які і допоможуть справитися з завданнями ефективніше.
Досить цікавий варіант онлайн ігри бульбашки, де треба вирощувати їх до величезних розмірів. На ігровому моле вибираєте один і наживатися на нього комп'ютерною мишкою, утримуючи кнопку до тих пір, поки розмір міхура вас не влаштує. По мірі росту, він буде поглинати собою сусідні, більш дрібні бульбашки і за рахунок них нарощувати масу. Ви можете створити кілька таких об'єктів, але головна умова – вони не повинні стикатися. Чим більше у вас вийде виростити гігантських бульбашок, тим більше стане ваш ігровий рахунок.
Іноді в кулях ховаються бонусні предмети і вам треба зібрати їх якомога більше. Збираючи зірочки, дорогоцінні камені, руни або сердечка, ви наповнюєте шкалу, що відповідає за бали.
Дівчаткам ж сподобається бульбашки онлайн грати з феями. Що вам треба зробити, так це допомогти їм зберегти свій міхур, щоб він не впав на гострі піки і не луснув. А коли будете спілкуватися з Вінкс, вирушайте високо в хмари, де в міхурах плавають злі відьми і добрі гноми. Перше треба всіляко уникати під час польоту, а ось гноми з задоволенням поділяться з вами своїми силами.
Граючи в бульбашки, ви будете їх знищувати, збирати або вирощувати. У кожній новій версії своє завдання, умови, спосіб управління і герої, які проведуть з вами час. При цьому всі іграшки вимагають від гравця логіки мислення і кмітливості, але у вас вже є ці складові, щоб якомога швидше відправитися на підкорення рубрики.

Рекомендовані