Дитячі Кульки

Дитячі Кульки - досить просунута гра, створена на основі класичних "Кульок". На відміну від більшості подібних іграшок, в цій грі є багато всяких цікавих штучок, які дуже допомагають. Але про все по порядку. Гра відбувається на полі 9х9, необхідно вибудувати п'ять або більше кольорових кульок в ряд по вертикалі, горизонталі або діагоналі. При цьому ряд зникає, а кількість очок збільшується. Мета гри-набрати найбільшу кількість очок.Перемістити кульки дуже просто, клікаєте на кульку, який необхідно переставити, він позначається, і наводитесь на комірку, у яку хочемо перемістити, якщо шлях вільний, то він буде помічений, і куля можна переміщати. Крім того на полі з'являються бонуси, які можуть дуже допомогти, їх призначення пояснюється якщо клікнути на хмарі зі знаком питання. Можна отримати подвійний бонус, якщо прибрати більше двох рядів підряд. Загалом, гра цікава і обов'язково сподобається любителям "Кульок".
Начебто і дитячі кульки, але грати в них трохи складніше і в теж час цікавіше. У вас є хід - ви можете перемістити тільки один будь кульку на будь-яке порожнє місце так, щоб було зібрано в ряд по вертикалі чи в ряд по горизонталі або навіть в рядок по діагоналі ( навскіс ) аж п'ять кульок одного кольору. Коли зібрано п'ять або більше кульок - вони зникають, а вам нараховують окуляри - по 30 за п'ять куль і по 50 за 6 куль і так далі. Після того як ви перетягнули кулю на полі з'являються 2-3 кулі в будь-яких місцях і ускладнюють вам гру, а іноді і допомагаючи.Але фішка в тому, що праворуч видно скільки і яких кольорів з'являться кульки. Також на полі є бонуси, які також з'являються в довільному порядку - такі, як динаміт, різнокольорові кульки та інші цікаві фішки. Який бонус що дає розберетеся по ходу іграшки, щоб було цікавіше. Успіхів найвищих балів.
Грати в дитячі ігри онлайн зможе кожна дитина і його батьки. Тут ви можете грати в дитячі ігри онлайн без реєстрації. У розділі ігри для дітей кожна дитина зможе знайти собі цікаву гру онлайн. Ігри для дітей онлайн – всі самі цікаві ігри онлайн для дітей, які тільки Ви зможете собі уявити. Ігри знайдуться навіть для самих маленьких діточок у Вашій родині і також для тих, хто постарше. Кожен зможе знайти "свою гру".Вас і дитини обов'язково зацікавлять всі пропоновані нами гри, починаючи від бродилок і до не менш цікавих стрілялок, собиралок, захоплюючих дух екстремальних гонки і безлічі безкоштовних онлайн ігор для дітей. Ви зможете на час відпочити і зайняти свою дитину з користю. Наприклад, пограти в ігри головоломки або гри переодевалкі і нарядити улюбленого персонажа мультфільму в вподобану одежину.А барвисті ігри розмальовки допоможуть дитині навчитися підбирати кольору або тону, до того ж він зможе розфарбувати одну і ту ж картинку в різних варіантах і кольорах багато разів, чого не можна зробити з звичайної паперової розфарбуванням. Діти люблять проводити час з батьками, грати, вчитися і вбирати в себе нову інформацію і тому дитячі ігри онлайн чудовий спосіб переконатися в цьому. Доставте радість дитині, і він вам віддячить щирою посмішкою. Ігри онлайн для дітей навчати вашу дитину думати, мислити обдумувати наступний хід, а можливо в ньому відкриється талант юного художника.Бажаємо весело і з користю провести час і нехай кожна хвилина, проведена на нашому сайті, разом з Вашим дитиною подарувала йому і Вам в подарунок новий досвід, безліч емоцій та яскравих вражень на довгий час. Отримайте заряд енергії і гарного проведення часу!

Рекомендовані