Тетріс

Тетріс онлайн версія гри Тетріс, Любителям Тетрису присвячується. Ще одна іграшка по мотивів двох суперпопулярних ігор. Мікс "Тетріса" і "Кульок". що з цього вийшло, можете оцінити самостійно. Збираємо три і більше кульки одного кольору вертикально, горизонтально або по діагоналі вони пропадають. Управління клавішами зі стрілками на клавіатурі, вправо, вліво відповідно, вгору поміняти кольори кульок, вниз опустити вниз. Мета набрати найбільшу кількість балів. В цілому вийшло дуже навіть кумедно.
А тепер ми попросимо трохи вашої уваги, щоб ви не втратили цю чудову новину! Наш асортимент ігрових розваг поповнився новим ігровим проектом у сфері зуми, який здобув безліч різних змін і який обрав формат тетріса в якості реалізації. Після декількох перебування на нашому сервері, гра отримала неймовірний успіх, і тепер ви можете насолодитися нею!
Гра Зума Тетріс онлайн дозволяє вам знову отримати масу задоволення від знищення кульок, тільки тепер це буде відбуватися в рамках тетрису, та ще і в змагальному режимі. Тепер кольорові кульки потрібно накопичувати якомога більше в одному місці, щоб вони були притиснуті один до одного, і це дозволить знищити за один раз відразу величезну кількість цих куль. Але тепер варто робити це дуже швидко, так як у вас буде конкурент (комп'ютер або ви можете покликати грати одного), який з радістю буде обганяти вас і спробує всіляко напакостити. Так, є можливість використовувати бонуси проти вашого опонента: заморожування, уповільнення та багато іншого, все це дозволить вам досягти успіху! Тепер кульки зуми досягли нового рівня свого розвитку, і тепер ви можете повністю насолодитися її ігровим процесом в тетріс версії.
Ця гра дуже схожа на класичну зуму. Але є одне і найголовніше відмінність. Не важливо якого кольору Ваш куля. Важливо що б після вашого пострілу сума між двома кульками була дорівнює десяти.

Рекомендовані