Трійка

Трійка - своєрідна онлайн гра. Правила її наступні: Лінії кульок можна рухати по горизонталі або по вертикалі, а три і більше однакових зникають. Після цього кульки, які знаходяться зверху, обвалюються вниз. Час на проходження рівня рівно хвилина. За цей час необхідно набрати найбільшу кількість очок. Зверніть увагу, що іноді навколо деяких кульок з'являється ореол, і якщо з ним створити групу під час його знищення відбувається вибух, який знищує навколо багато кульок. Цим варто скористатися. Гра цікава, суперечці немає, але вельми незвичайна, на любителя.
Ігри на час, дозволяють впоратися з поставленим завданням і постійно підвищувати свою результат. Як тільки ви зустрінетеся з ігровим полем гри «Трійка», то зауважите, що дуже багато на ньому різнокольорових кульок, які потрібно зібрати в однакові групи. Кожну лінію кульок можна рухати по вертикалі, в тому числі по горизонталі. Коли вийде так, що три і більше одноколірних одного опиняться разом, вони зникають. Тут же з верхів обрушується нова партія різнокольорових пустунів, які теж бажають знайти своїх одноколірних товаришів. Надайте їм цю можливість. Від ваших розумний дій буде залежати результат гри, в тому числі ваша винагорода.
Лише хвилина дається на те, щоб ви очистили поле від різнокольорових кульок. Зможете? Звичайно зможете, у вас все вийде, адже ви вмієте планувати чергові ходи, щоб зробити так, щоб опинилися в одній групці одноколірні товариші. Якщо ви помітите, що з'явився ореол навколо деяких кульок, то поспішайте до них додати товаришів, так як вони більше всіх зараз в них потребують. Якщо ви це зробите, то вони винагородять вас чудовим вибухом, а інших кульок – довгоочікуваним порятунком. Незвичайна гра подарує багато цікавих моментів і несподіваних сюрпризів.
Гра "Трійка" надзвичайно цікава, розвиває логічне мислення, уважність. Гра по початку здається простою і легкою. Так, так і є! Вона проста в управлінні, але вже точно не легка! Суть гри полягає в тому, що б за встановлений час набрати якомога більше очок. Для того що б набирати очки вам потрібно за допомогою мишки рухати кольорові кульки у вигляді голови пінгвіна по вертикалі і горизонталі. Тим самим збираючи кольору разом. Три однакові за кольором голови пінгвіна і більше в ряд зникають. Після чого зверху випадають нові і вам знову потрібно зібрати однакових пінгвінів разом. Під час гри один з кульок підсвічується, з ним необхідно зібрати низку кульок, після чого відбудеться вибух який знищить все навколо себе. Чудова гра. Варто спробувати кожному!!!
У цьому розділі представлена гра Кульки трійка у вигляді чарівних мордочок пінгвінів. Вони уважно стежать за тим, що ви робите чи збираєтеся зробити. Використовуючи такі кульки, вам необхідно набрати якомога більшу кількість очок. Це не звичайні пінгвінчікі. Вони будуть допомагати в грі.
Дещо з правил з кульками
Необхідно збирати три і більше мордочок в ряд або стовпчик. При цьому вони будуть зникати з екрану, додаючи нові окуляри гравцеві. В процесі гри ви помітите, що деякі створіння мають світиться контур. Якщо натиснути на них, то очок набереться набагато більше, ніж з простих створених ліній.
Для переходу на кожен новий рівень потрібно зібрати строго необхідну кількість очок.
Спробуйте встигнути за пінгвінами!
Не забувайте, що гра Кульки онлайн з мордочками пінгвінів — на швидкість. А тому потрібно поспішати, щоб встигнути зібрати окуляри. На це дається всього лише шістдесят секунд. Якщо не вийде їх набрати, то гра автоматично завершується і на екрані з'являється смішний рыдающий пингвинчика.
В Кульки флеш грати безкоштовно можуть абсолютно всі. Але далеко не всім вдається виграти і набрати велику кількість очок. Цікаво, а ви зможете?

Рекомендовані