Барвиста Зума

Барвиста Зума - онлайн клон супер-хітової гри Зума, головна відмінність від оригіналу - це оформлення. Іграшка яскрава і барвиста приємно радує око. Історія Зуми починається в далекому 1998 році, коли компанія Mitchell випустила гру під назвою PuzzLoop. Гра була випущена для платформи PlayStation 1, але особливого поширення не отримала. Хоча і зовні, і правилами дуже нагадувала вийшла в 2003 році гру Зума. А все чому? Швидше за все, проблема в тому, що Зума гра не для завзятих геймерів, а для шанувальників, які грають від випадку до випадку. Тому в 1998 році її побачили в основному тільки ентузіасти, які мали ігрову приставку або комп'ютер, а вони якраз і не були цільовою аудиторією Зуми. Ось така історія... Приємної гри!
Барвиста зума (Colorful Zuma):
Дуже швидка і барвиста зума. Спробуй очистити ігрове поле від всіх різнокольорових кульок. Три і більше кульок одного кольору зникають.
Мета гри - прибрати кульки з ігрового поля до того, як вони досягнуть кінця лабіринту. Зберіть кульки одного кольору (три і більше штук) і вони зникнуть. І постарайтеся набрати якомога більше очок.

Рекомендовані