Зума

Онлайн версія легендарної гри "Зума". Хто не грав в "Зума"? Напевно, тільки ті, хто ніколи не грав у комп'ютерні ігри. Перша версія гри з'явилася в 2003, миттєво завоювавши мільйони шанувальників. У 2004 році портал RealAcade назвав Зуму кращою грою року. Про що гра і як грати знають всі. Але коротко нагадаю. Кидаємо кульки, три і більше зникають. Головна задача не дати кулькам доповзти до ями, в яку вони хочуть скотитися. Вас чекає безліч цікавих рівнів. Складність буде підвищуватися, але й інтерес теж. Прицеливаемся мишею. Змінити колір активного кульки, можна натиснувши клавішу пробіл.
Ми раді вітати вас на нашому сайті, присвяченому саме ігор «Зума»! Тут ви зустрінете 20 онлайн ігор, різні по дизайну, оформлення. Вас чекають нові герої, нові перешкоди, нові умови гри і нові бонуси! Але все ж це старі і всім знайомі гри «Зума»!
Гри «Зума» відносять до аркадним і логічним іграм. Тому, що тут ви можете перевірити свою увагу, спритність, вміння вибудовувати ходи наперед.
Ці ігри були популярні ще в 2005 році, але тоді була тільки одна версія гри. З тих пір минуло багато часу, гра залишається популярною, тільки тепер існує безліч її різновидів. Але принцип не змінюється! А саме – комбінація однакових предметів та їх знищення. Зараз всі знають такі ігри як Зума Deluxe, Індійська, Кульки Зуми, або ж іграшки про Дельфінчика або мавпочку Бонго. Неважливо, хто головний герой: жаба або будь-якої іншої, саме принцип залишається найголовнішим критерієм, за яким розділяються гри.
Ці ігри підкорили всіх, цього не можна заперечувати. Від самих маленьких дітей, які готові годинами сидіти за комп'ютером, граючи в Зуму, до дорослих, яким нудно вдома або на роботі. Безліч рівнів, ясність завдання – ось, що так приваблює людей у цій начебто простий, але цікавій грі.
Зума Deluxe - одна з найбільш захоплюючих і захоплюючих ігор світовій мережі, прародителька десятків варіацій гри в кульки. На цій сторінці ви зможете пограти в повну версію гри Зума Deluxe онлайн і абсолютно безкоштовно і без лишніх реєстрацій.
Мета цієї гри – розкрити таємницю зуми і захистити давню цивілізацію від знищення. По звивистому лабіринту рухається ланцюжок різнокольорових кульок, збільшуючи свою швидкість у міру наближення до центру, в якому сидить кам'яна жаба - символ класичної флеш ігри Зума Deluxe.
Завдання гравця – згрупувати кульки в ланцюжки з трьох або більше одноколірних елементів і знищити їх. Якщо гравець добре прицілитися і застосує елементарну кмітливість, він зможе отримати додаткові бонуси, які багато разів збільшать зароблені очки. З чарівними кульками у гравців з'явиться можливість збільшити кількість збитих кульок. Головне - не дозволити ланцюжку куль досягти кінця лабіринту і дістатися до кам'яної жаби Зуми. Це буде нелегко, але якщо постаратися - можна пройти всі рівні і досягти бажаного: незвичайного фінального призу. Це повна версія аркадной гри Зума Deluxe, представлені всі рівні, але не російською мовою (хоча тут все просто і зрозуміло). Також ви можете грати на повний екран.

Рекомендовані