Волосатики

Волосатики - весела добра іграшка, в якій потрібно врятувати Волосатиків. Волосатики потрапили в біду їх намагаються розчавити пресом і врятувати їх можеш лише ти. Вистріли з рогатки Волосатиком в його друзів такого ж кольору, і якщо їх буде більше трьох, то вони вспорхнут і полетять на волю. Зустрічаються особливі Волосатики, вони звільняють не тільки тих, хто з ними одного кольору, а всіх підряд. За кожного врятованого Волосатика Вам нараховують бонусні очки. Чудова гра, з барвистими і цікавими персонажами. Впевнений вони вам сподобаються.
Волосатики... Надзвичайно позитивні персонажі в грі.Сенс гри в тому, що б визволити цих крихт. З допомогою рогатки з низу ти робиш постріл одним волосатиком певного кольору і твоє завдання полягає в тому що б потрапити з групи одного кольору. Як тільки ти збереш суспільство волосатиків одного кольору вони вызволятся і відлітають. В допомогу є ще один унікальний волосиста-камікадзе, він визволяє всіх довколишніх волосатиків не залежно від кольору. Ці маленькі гарненькі у великій небезпеці і коли ти робиш неправильний постріл прес з верху тисне сильніше на бідолах. Спаси всіх лялечок і отримай бали за кожного звільненого. Успіхів в грі!!!
Волосатики грати безкоштовно онлайн кульки, іншими словами, це добра і весела іграшка, де вам нададуть можливість врятувати Волосатиків, які потрапили в біду. Пресом їх намагаються розчавити. Тільки ти можеш врятувати їх. Волосатиком такого ж кольору вистріли з рогатки в його друзів, і якщо їх виявиться більше трьох, то вони вспорхнут і потім полетять на волю.
Іноді зустрічаються непрості Волосатики, які звільняють не тільки тих, хто одного з ними кольору, але і взагалі всіх підряд. Вам нараховують бонусні очки за кожного врятованого Волосиста. Гра просто чудова, з кумедними та яскравими персонажами. Упевнений, що вони вам сподобаються.

Рекомендовані