Точний удар

Точний удар - онлайн іграшка, мета якої видалити всі кулі з поля, набравши якомога більше очок. Цілься і збивай групи з 3-х і більше кульок одного кольору. Чим більше ти зіб'єш за раз, тим більше очок отримаєш. Якщо постріл не збив жодного кульки, тобі зараховується промах. Після кількох промахів вгорі екрана з'явиться новий ряд кульок. Гра закінчиться, коли ти очистиш полі або коли кульки досягнуть нижньої межі поля. І звичайно, приємною особливістю даної гри є російська локалізація.
Як грати: Типове управління за допомогою мишки. Вам потрібно точно цілитися і потім стріляти по кулькам з нижньої частини поля. Всього можна зробити 6 промахів, після чого з'являються додаткові кульки, які заважають майбутньому проходження. Вчіться влучно стріляти, щоб кожен постріл був результативним і зменшував кількість перешкод на поле. Добитися повної перемоги буде неймовірно важко, але при великій удачі і при правильних діях все стане можливим.
Bubble Hit - онлайн гра з кульками, яка користується великою популярністю вже багато років. Під час проходження використовуються досить прості правила Зуми і класичних кульок. У верхній частині поля розташовується безліч куль, які потім поступово прибрати точними ударами. У нижній частині знаходиться ваш випадковий кулька, який потрібно запустити в гору. Під час пострілу треба створити групу щонайменше з трьох одноколірних куль, щоб вони змогли прірву. Тут існує важлива тонкість. Якщо ви робіть постріл і не отримуєте групу однакового кольору, то згорає одна спроба. Всього таких можливостей 6, а після фінального промаху на полі з'являються додаткові кульки, а кількість спроб відновлюється. Така система сильно ускладнює процес виконання завдання, але інтерес тільки підігрівається. Пройти єдиний рівень вкрай важко, треба постійно думати і планувати ходи.
Точний удар - це російська назва флеш гри, яке поширене набагато більше. Крім грамотних ходів на рівні, треба бути влучним і робити точні постріли. Варто промахнутися всього один раз і можна сильно зіпсувати положення на всьому полі. Вчіться розраховувати шлях польоту кульки, щоб він опинився в потрібному місці. Зверніть увагу, що ви можете стріляти в бічні стінки, від них кулька буде відображатися в бік і добиратися до більш важкодоступних місць, які не видно безпосередньо. Зараз ви можете грати на весь екран безкоштовно без реєстрації. Перевірте свої вміння і точність ударів!

Рекомендовані