Веселий погром

Веселий погром - для любителів швидкісного знищення кульок. Суть іграшки в наступному, на полі є кольорові кульки, якщо клікнути на групу з трьох або більше дотичних бульбашок, вони зникнуть. При цьому кульки, що знаходяться на верху "обсиплються" вниз. Через рівні проміжки часу знизу виштовхується нова партія кульок. Виштовхування можна спровоцироварь самостійно, клікнувши на саму нижню лінійку з кульками. На кожному рівні Вам необхідно знищити 25 ліній кульок. Після цього Вам нараховуються бонуси за кожне вільне місце на полі. Тобто чим менше кульок залишиться, тим краще. У грі велика кількість бонусів у вигляді кульок зі стрілками, які знищують лінію по вертикалі або по горизонталі, або і те й інше разом. Є бомби, які знищують все кульки на деякій відстані від себе, або бомба знищує кульки одного кольору. Є бонус, що дає додатковий час. Вперед!
Досить примітивна гра, яка, втім, є відмінним способом убити час. Від вас потрібно видаляти кулі однакового кольору групами, що складаються, як мінімум, з трьох примірників. Але не все так просто. З плином часу поле заповнюється новими бульбашками, і, якщо ви не будете швидко виконувати головне завдання, то кулі заповнять всі ігрове поле, і ви програєте. Видаляючи великі групи куль, ви отримуєте більше очок. Якщо ви хочете прискорити гру, натисніть на нижню лінію.
Як приємно знову зануритися в ігри, де є невгамовні кульки. З ними приємно і весело проводити час, так як постійно випадають якісь бонуси, які дозволяють продовжувати гру з великим гуркотом. Гра «Веселий погром» — це справжнє уявлення різнокольорових пустунів. Вони щось замишляють. Може хочуть вас заплутати? Їм це вдається, але і ви не промах. Давайте знайдемо їх таємні кольорові зборів, підкинемо їм свого спритного детектива того ж кольору – все, справа розкрита, групка з трьох і більше кульок зникла. Все гранично просто.
Ті кульки, які знаходилися вище тієї групки, яку ви прибрали, скочуються вниз і тепер на полі знову хаос. Мало того, нова партія пустунів надходить знизу, тепер потрібно гарненько подумати, щоб обчислити нову групу одноколірних приятелів. Якщо бажаєте, щоб з'явилася нова партія кульок, можна клікнути по нижній лінійці. Кожен рівень – це нове змагання зі своїми складнощами. Від вас потрібно прибрати 25 ліній куль. Ви звільняєте на полі місце, і за це нараховуються хороші окуляри. Якщо з'являються особливі кулі зі стрілками, вони можуть вибивати інші кулі в різних напрямках. Якщо з'являється бомба, то потрібно зрозуміти її значення. Одна може громити все навколо себе, а інша тільки одного кольору. Ось ще що – бонус, який подарує вам трохи часу. Буває, декількох секунд не вистачає для завершення рівня.

Рекомендовані